rosomac poleca
Sprzętem firmy Apple zajmujemy się od 1996 roku. Przykładamy wielką wagę do jak najwyższej i rzetelnej obsługi klienta. Chcielibyśmy aby każdy, kto jeszcze nie miał kontaktu z rozwiązaniami technologicznymi firmy Apple, dowiedział się jak wykorzystać ten sprzęt w pracy oraz w domu, by praca z komputerem była przyjemnością a nie nieustanną walką z jego systemem operacyjnym.












































Bardzo dziękuję za fachową pomoc. W tym roku Mac mini M4 zastapił Maca mini z poprzedniego zakupu. Nie ma to jak kupować Maki u kogoś kto zna je od podszewki. Serdecznie pozdrawiam. Gorąco polecam.
Super obsługa ! Sprzedawca to świetny profesjonalista w każdym calu. Nie spotkałem nigdy wcześniej kogoś z takim zaangażowaniem w sprawę i w to co robi - wkłada po prostu serce. Dziękuję za wszystko, za pomoc. Zakup rewelacja. Poleca gorąco ! Napewno wrócę :-))))
Kupiłem sprzęt Maca, fachowa pomoc, doradztwo i ogromna wiedza, bardzo dziękuję 👍